AK AL AR AZ CA CO CT DE FL GA HI IA ID IL IN KS KY LA MA MD ME MI MN MO MS MT NC ND NE NH NJ NM NV NY OH OK OR PA RI SC SD TN TX UT VA VT WA WI WV WY DC USA

Asciácia strihačov psov

Asociacia strihacov psov - Združenie profesionálnej úpravy psov sa snaží byť kontaktnou organizáciou pre profesionálnu úpravu psov, poskytuje odborné znalosti, vzdelávanie a zdroje na pozdvihnutie tohto odvetvia.

Asociácia Strihačov psov je popredná organizácia na Slovensku, ktorá sa venuje starostlivosti a starostlivosti o psov. Sme profesionálne združenie, ktoré spája psie salóny a strihačov po celej krajine a poskytujeme im podporu, vzdelanie a zdroje, aby vynikli vo svojom remesle.

Naším poslaním je podporovať dokonalosť a profesionalitu v starostlivosti o psov a zároveň zabezpečiť pohodu našich chlpatých spoločníkov. So silným záväzkom kvality a bezpečnosti naši členovia dodržiavajú priemyselné štandardy a osvedčené postupy a poskytujú majiteľom domácich zvierat špičkové služby.

Prostredníctvom rôznych iniciatív, školiacich programov a príležitostí na vytváranie sietí sa snažíme zvýšiť úroveň odbornosti medzi groomermi a zvýšiť povedomie o zodpovednej starostlivosti o domáce zvieratá. Naše združenie slúži ako centrum pre výmenu vedomostí, spoluprácu a neustále zlepšovanie v oblasti starostlivosti o psov.

Za práva a ochranu zvierat sa zasadzuje aj Asociácia Strihačov psov. Úzko spolupracujeme s miestnymi úradmi a organizáciami, aby sme vytvorili udržateľné politiky, ktoré zaistia správne zaobchádzanie s domácimi zvieratami. Okrem toho sa aktívne zapájame do aktivít v rámci komunity, aby sme vzdelávali majiteľov domácich zvierat o správnych technikách starostlivosti, udržiavaní zdravia a zodpovednom vlastníctve.

S Asociáciou Strihačov psov po boku sa môžete spoľahnúť, že váš chlpatý kamarát je v rukách šikovných odborníkov, ktorí uprednostňujú jeho pohodu. Vyberte si našich certifikovaných členov pre odborné služby starostlivosti o psov s vášňou, integritou a dlhoročnými skúsenosťami.

Contact Information
Asciácia strihačov psov
Jeruzalemská 44
Trnava, FL 91701
Website & Social Media
Published:
Last modified:

More Web Developers and Designers

Nusun Solutions
Winter Park, FL
Nusun Solutions is devoted to providing accurate online representations for organizations and individuals through the development functional, artistic media.
Down By The River, LLC
Melbourne, FL
Down By The River, LLC is a professional, full service Graphic Design and Technology firm. You may view our portfolio online at http://www.downbytheriverllc.com. We pride ourselves in the quality of our work and the satisfaction of our clients. Our dedic...
Lightmaker USA Inc.
Orlando, FL
Lightmaker USA is headquartered in Orlando, FL. Lightmaker is a privately held interactive agency creating award winning digital destinations since 1997.
railsx.co
Windermere, FL
We are a passionate team who specialize in Ruby on Rails, SEO, Design, Python, PHP, Javascript, HTML 5 and Mobile Development. We develop web apps for direct clients as well as private-label fulfillment for freelancers and agencies. If you are a firm that...
Joes Oat Patties
Orlando, FL
Hi, I'm Gilbert Shields, a music educator who enjoys music and burgers equally. I regularly enjoy the convenience of ordering fast food and hamburgers online from a reputable business. Their service has delighted me, and their offerings are highly recomme...